KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9771239
nr 977 1239
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Blandteknik, Stig Claesson Slas (1928-2008), 'Eva och ormen', 5/10, signerad, bladets mått: 47x53
måndag 31 augusti 2015
kl 18:59:56
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas